• Język: Polski Polski
 • Waluta: PLN
 • Kraj dostawy: Polska
 • Zmień

Język:

Waluta:

Kraj dostawy:

Koszyk

Regulamin sklepu

1) Sklep internetowy, którego właścicielem jest Almuz Acoustics (NIP 6452441065, REGON 243589409) prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet.

2) Wszystkie produkty oferowane w sklepie są wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

3) Wszystkie wyróżnione ceny na stronach produktowych są cenami brutto. Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta. Produkty w okresowej promocji nie mogą być objęte dodatkowym rabatem i/lub obniżką.

4) Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy faktury. Firma jest podmiotowo zwolniona z podatku VAT (art 113 ust.1 ustawy VAT).

5) Zamówiony towar dostarczamy za pomocą najlepszych firm kurierskich lub za pośrednictwem Poczty Polskiej – w zależności od woli oraz potrzeb Klienta.

6) Możliwe są następujące formy płatności:
a) za pobraniem – zapłata przy odbiorze towaru gotówką kurierowi lub na poczcie (zamówienia do kwoty 500 PLN brutto);
b) przelewem – rezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zawierający numer naszego rachunku bankowego; od razu po zaksięgowaniu wpłaty wysyłamy towar.

7) Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Najczęściej wynosi on do 48 godzin od potwierdzenia chęci zakupu towaru. W przypadku gdy, z przyczyn od nas w żaden sposób niezależnych, czas realizacji byłby dłuższy niż podany na stronie produktu, kontaktujemy się celem potwierdzenia realizacji zamówienia oraz uzgodnienia nowego terminu. Jeśli wybrany produkt musi zostać wyprodukowany na indywidualne zamówienie (co jest odpowiednio oznaczone na stronie), czas potrzebny na skompletowanie zamówienia wynosi od 2 do 8 tygodni i jest liczony od zaksięgowania wpłaty zaliczkowej.

8) W przypadku niezgodności towaru z opisem i zdjęciem reklamowany towar wraz z protokołem niezgodności, a także ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań należy odesłać na koszt sklepu eOkucia.com.

9) Ustosunkowujemy się do żądań Klienta w terminie 7 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała opinii uprawnionego rzeczoznawcy lub ekspertyzy firmy zewnętrznej, termin ten może zostać wydłużony do maksymalnie 14 dni roboczych.

10) Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na stronach internetowych sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu.

11) Składając zamówienie, Klient akceptuje czas oczekiwania i ew. inne warunki specjalne transakcji, określone na stronie wybranego produktu.

12) W przypadku towarów produkowanych na indywidualne zamówienie wpłata zaliczkowa wynosi 75% wartości brutto zamówienia.

13) W przypadku zakupu wkładek patentowych i wszelkich innych zamków oraz okuć przeciwpanicznych, pożarowych nie ma możliwości ich zwrotu.

14) Jednocześnie wyroby produkowane na indywidualne zamówienie nie podlegają późniejszemu zwrotowi ani wymianie.

15) W przypadku zamówień powyżej 1500 PLN - konieczna przedpłata 100% na konto bankowe sklepu eokucia.com

16) W przypadku reklamacji i innych sytuacji, które wymagają odesłania towaru do naszej firmy koszt przesyłki ponosi w całości klient.

17) Jeśli uruchamiana jest procedura reklamacji/zwrotu towaru, wtedy zwracamy na konto Klienta wartość zamówienia pomniejszoną o koszt przesyłki, którego wysokość jest podana w zamówieniu.

18) W chwili odbioru towaru Klient jest każdorazowo zobowiązany do sprawdzenia przesyłki. Reklamacje Klienta, dotyczące uszkodzeń mechanicznych towaru, jak i przesyłki powstałe podczas transportu oraz braków w zamówieniu będą rozpatrywane tylko i wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkodowego podpisanego przez odbiorcę i dostawcę przesyłki (kuriera). Wszelkie reklamacje wynikające z uszkodzeń transportowych bez spisanego protokołu nie będą rozpatrywane.

19) Wystawiamy także faktury europejskie dla Kontrahentów z terenu Unii Europejskiej.

20) Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

21) Dostępne formy płatności: Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego. Przy płatnościach kartą czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji.

22) Faktury przesyłamy zawsze w formacie Adobe PDF (Portable Document Format) na adres e-mail podany przy składaniu zamówienia. W przypadku żądania faktury w wersji papierowej zostanie naliczona opłata w wysokości 6,50 PLN brutto.

23) W przypadku, gdy zamówienie nie dochodzi do realizacji, czy to z winy Zamawiającego (Klienta), czy Sklepu, a jako sposób płatności zostały wybrane tzw. płatności błyskawiczne („Blue Media”), wówczas nie zwracamy kosztu prowizji naliczonego przez operatora, którego wysokość jest jawna i podana w specyfikacji zamówienia.

24) Nie przyjmujemy zwrotów towarów, które mają naruszone opakowanie fabryczne oraz noszą ślady montażu.

25) Składając zamówienie na wyroby firm Galbusera G.&G. oraz Linea Cali  w okresie od 1 września do 15 czerwca klient akceptuje czas oczekiwania na wyprodukowanie wyrobu na jego indywidualne zamówienie wynoszący od 4 do 12 tygodni, liczony od dnia zaksięgowania wpłaty zaliczkowej. Dla zamówień złożonych i opłaconych w okresie od 16 czerwca do 31 sierpnia termin realizacji ulega wydłużeniu o 30 dni (ze względu na sierpniową przerwę produkcyjną). Brak podstaw do rezygnacji z zamówienia zachodzi również w przypadku wydłużenia terminu realizacji.

Uprawnienie do odstąpienia od umowy

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni roboczych i wysyłając je na adres Sklep Internetowy Eokucia.com, 41-902 Bytom, ul. Lenartowicza 6 lok. 5. Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku:

 • rozpoczęcia – za zgodą konsumenta – świadczenia usług przez sklep internetowy, przed upływem terminu 14 dni od zawarcia umowy
 • umów dotyczących świadczeń, za które cena lub wynagrodzenie zależy wyłącznie od ruchu cen na rynku finansowym
 • towarów (usług) o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą
 • towarów produkowanych na zamówienie

W wypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni roboczych. Zakupiony towaru należy zwrócić na poniższy adres: Sklep Internetowy Eokucia.com, 41-902 Bytom, ul. Lenartowicza 6 lok. 5.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

 

Korzystając ze stron naszego sklepu internetowego, akceptujesz zasady naszej polityki prywatności, opisane na niniejszej stronie.


Dane osobowe

W czasie korzystania z naszego sklepu internetowego możesz zostać poproszony o podanie swoich danych osobowych.

W przypadku przystąpienia do subskrybcji naszego newslettera konieczne będzie podanie tylko adresu e-mail.

Pełne dane są konieczne w przypadku rejestracji (zakładania konta) w sklepie – konieczne w celu realizacji ewentualnych zamówień, może być także niezbędne w celu skorzystania z niektórych promocji czy rabatów.

Pełne dane osobowe będziesz musiał podać w przypadku składania zamówienia w naszym sklepie (o ile wcześniej nie zarejestrowałeś własnego konta; w tym przypadku dane do zamówienia zostaną pobrane z Twojego wcześniej założonego konta).

Niepodanie wymaganych danych spowoduje niemożność dokonania czynności związanych z przetwarzaniem zamówienia.

Drogi Użytkowniku, pamiętaj! Zawsze masz prawo do zmiany swoich danych lub usunięcia z naszej bazy.

Dane osobowe, podawane przez naszych Klientów w częściach sklepu, pozwalających na interakcję z użytkownikiem (np. recenzje produktów, komentarze) są widoczne jawnie dla wszystkich czytających te strony sklepu. Nie mamy żadnej możliwości filtrowania ich i zabezpieczania przed nieuprawnionym wykorzystaniem przez podmioty trzecie.

Dostępne nam dane osobowe naszych Klientów w żaden sposób nie są udostępniane ani sprzedawane osobom czy firmom trzecim.


Mailing marketingowy

Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości e-mailowych, osobom które zarejestrowały swoje konta w naszym sklepie. E-mailing może zawierać zarówno informacje, bezpośrednio dotyczące działalności naszego sklepu (np. promocje, nowości w ofercie), jak i te z nim nie związane (np. życzenia). Nigdy jednak nie będzie zawierał treści przygotowanej przez naszych Partnerów biznesowych.

Pragniemy podkreślić, iż dokładamy wszelkich starań, aby e-mailing nie był dla naszych Klientów uciążliwy, ograniczamy jego objętość i wysyłamy go tylko wtedy, gdy jest to konieczne. Każda taka przesyłka zawiera także specjalny link, umożliwiający rezygnację z dalszego ich otrzymywania bez potrzeby likwidacji zarejestrowanego w sklepie konta.


Newsletter

Część sklepu, odpowiedzialna za rejestrację subskrybcji newslettera i wyrejestrowywanie z niej, jest odpowiednio zabezpieczona, tak aby nie było możliwości nieuprawnionego jej wykorzystania (zapisania lub wypisania osoby, która tego nie chce). Każdą taką operację trzeba potwierdzić poprzez uruchomienie przesłanego e-mailem specjalnie zabezpieczonego linku. Dokładamy wszelkich starań, aby nie było możliwości użycia skryptu w innym celu niż to zostało zamierzone.


Ciasteczka (cookies)

Nasz sklep internetowy używa ciasteczek (tzw. plików cookies) do obsługi sesji klienckich w sklepie. Operacja ta sprowadza się jednakwyłącznie do identyfikacji sesji klienta, pliki cookies absolutnie nie przechowują żadnych danych, pozwalających na identyfikację konkretnej osoby jako odwiedzającej sklep.

POLITYKA COOKIES

 1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.

 2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.

 3. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest Almuz Acoustics z siedzibą pod adresem ul. Lenartowicza 6, 41-902 Bytom.

 4. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:
  - dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
  - tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
  - utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;

 5. W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne” (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.

 6. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:
  - „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;
  - pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;
  - „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;
  - „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;
  - „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

 7. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).

 8. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.

 9. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.

 10. Więcej informacji na temat plików cookies dostępnych jest w sekcji "Pomoc" w menu przeglądarki internetowej.
Odpowiedzialność właściciela sklepu


Treści i opinie, wyrażane w sklepie przez osoby odwiedzające go, pozostają ich własnością. Nie bierzemy za nie jakiejkolwiek odpowiedzialności, nie identyfikujemy się z nimi. Nie zawsze są one zgodne z naszymi poglądami i opiniami.


Zastrzeżenia

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w naszej polityce prywatności. Osoby odwiedzające nasz sklep obowiązuje zawsze aktualnie obowiązująca jej wersja, dostępna na tej stronie.

Firma

Kontakt
(+48) 501-392-200  
(+48) 32 384-19-36